Неділя , 27.09.2020

Тернопіль і Кременець отримали нових прокурорів

Кадрові призначення у прокуратурі Тернопільської області відбулися цими днями. Так, Тернопільську місцеву прокуратуру очолив Микола Марцун. Очільником Кременецької місцевої прокуратури став Анатолій Шарабар.

На Тернопільщині – два нових прокурори. Повідомлення про призначення Миколи Марцуна керівником Тернопільської місцевої прокуратури, а Анатолія Шарабара – Кременецької місцевої прокуратури з’явилось на офіційному сайті Генеральної прокуратури, пише “20 хвилин”.

Інформації у відкритих джерелах про даних прокурорів небагато.  Зокрема, зазначено, що у жовтні 2011 р. Микола Марцун був призначений прокурором Підволочиського району.

Закінчив у 2002 році Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2001 року, на посадах: старшого слідчого Тернопільської прокуратури з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, старшого слідчого слідчого відділу прокуратури Тернопільської області, прокурора Монастириського району.

Нагадаємо, колишній очільник Тернопільської місцевої прокуратури Віталій Сідоров був затриманий на хабарі детективами НАБУ і після чого був звільнений з посади Генеральним прокурором України Юрієм Луценком. Наразі «хабарна» справа слухається в суді у Хмельницькому.

Анатолій Шарабар від 30 січня очолює Кременецьку місцеву прокуратуру Тернопільської області. За результатами тестування на предмет знання законодавчої бази та на загальні здібності у конкурсі посаду керівника Кременецької місцевої прокуратури, він посів друге місце. В інформації зазначено, що конкурс він проходив як прокурор Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області.

2 коментарі

  1. а де ж той, котрий по Кременц1 на Хамер1 1здив?

  2. Працюючи прокурором Підволочиського району Марцун затято боровся з Майданом. Навіть оскаржував перейменування площі в райцентрі на площу Героїв Євромайдану. Суд його не послухав…

    ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ (вступна та резолютивна частини) Справа № 819/151/14-a “05” лютого 2014 р. м. Тернопіль Тернопільський окружний адміністративний суд в складі: головуючої судді Подлісна І.М. секретаря судового засідання Субтельній Л.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі адміністративну справу за позовною заявою Прокурора Підволочиського району до Підволочиської селищної ради про визнання незаконним рішення № 1231 від 24.01.2014 р. та його скасування, – ВСТАНОВИВ: керуючись ст. ст. 2, 6, 7, 72, 86, 160 -163 КАС України, суд, – ПОСТАНОВИВ: В задоволенні позовних вимог Прокурора Підволочиського району до Підволочиської селищної ради про визнання незаконним та скасування рішення позачергової двадцять дев’ятої сесії Підволочиської селищної ради Тернопільської області шостого скликаання № 1231 від 24.01.2014 р. “Про найменування в смт. Підволочиськ Площі Героїв Євромайдану” – відмовити. Постанова суду набирає законної сили закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо воно не скасоване, набирає законної сили після набрання законної сили рішення за наслідками апеляційного розгляду. Апеляційна скарга може бути подана до Львівського апеляційного адміністративного суду у порядок і строки, передбачені статтями 186 і 254 Кодексу адміністративного судочинства України. Головуючий суддя Подлісна І.М.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*