Субота , 20.04.2024

ФК “Тернопіль” зганьбився уже втретє поспіль (ВІДЕО)

У матчі 23 туру чемпіонату першої ліги ФК “Тернопіль” вчора, 2 квітня, вдома приймав краматорський “Авангард”.

Впродовж усього поєдинку на полі точилася доволі рівна боротьба двох приблизно однакових за класом суперників. Однак, фортуна цього дня посміхнулася саме гостям.

Долю поєдинку вирішив єдиний м’яч, забитий краматорцями на старті другого тайму – на 46-ій хвилині відзначився Євдокімов.

У тернополян було ще вдосталь часу аби відігратися, однак вони так і не зуміли зібрати волю в кулак та, проявивши характер, вибороти бодай нічию.

У підсумку 0:1 на користь “Авангарду” і це вже третя поразка поспіль для тернопільського клубу у весняній стадії чемпіонату.

Турнірне становище у ФК “Тернопіль” більш, ніж плачевне – після 22 зіграних поєдинків у команди лише 11 очок і останнє місце у турнірній таблиці. Щоб покинути зону вильоту перед тернополянами тепер стоїть завдання із розряду фантастики – у 12 матчах, що залишилися до кінця сезону, муніципалам потрібно ліквідувати відставання у 12 очок.