П’ятниця , 29.03.2024

Усе пропало! ФК “Тернопіль” вилітає у другу лігу

Після гостьової поразки від столичної “Оболоні” тернопільські муніципали втратили навіть теоретичні шанси на збереження прописки у першій лізі.

Футболісти “Оболоні” святкують перемогу

У матчі 30-го туру першої ліги ФК “Тернопіль” у Києві виступав проти клубу “Оболонь-Бровар”.

І хоча столичні пивовари у цьому сезоні зірок з неба не хапають, однак тернополяни не змогли їм гідно протистояти.

Уже на 9-ій хвилині господарі поля відкрили рахунок – відзначився Юрій Бровченко. А на 54-ій хвилині після виконання стандарту Сергій Даценко головою відправив другий м’яч у ворота тернополян.

2:0 – чергова поразка і за чотири тури до фінішу першості тернополяни втратили усі шанси на збереження прописки у першій лізі.

Наразі в активі ФК “Тернопіль” лише 14 очок і навіть якщо в усіх наступних матчах муніципали переможуть, все одно покинути зону вильоту їм не вдасться.