П’ятниця , 19.04.2024

ФК “Тернопіль” зазнав прикрої поразки від полтавчан

Вчора, 8 травня, у матчі 29-туру чемпіонату першої ліги ФК “Тернопіль” вдома приймав ФК “Полтава”. Матч завершився з рахунком 0:1 на користь гостей.

Наприкінці першого тайму захисник Андріан Бабич зупинив контратаку полтавчан недозволеним прийомом. Арбітр зустрічі призначив пенальті, який на 38-ій хвилині реалізував Євген Трояновський.

У відповідь господарі поля мали б кинутися відіграватися, однак на початку другого тайму тернополянин Роман Кухарський отримав червону картку. Спочатку за порушення суддя показав йому жовту картку, однак гравець почав сперечатися і був вилучений з поля.

Відігратися у меншості тернополянам виявилося не під силу. Під кінець матчу вони створили кілька хороших моментів, та вразити ворота суперників так і не змогли.

Таким чином, дебютний матч Петра Бадла в якості головного тренера ФК “Тернопіль” завершився поразкою.

Свій наступний поєдинок тернополяни проведуть 13 травня в гостях проти столичного клубу “Оболонь-Бровар”.

Шансів на збереження прописки у першій лізі у ФК “Тернопіль” уже майже нема (лише 14 очок після 29 турів), однак команда обіцяє боротися в усіх матчах до останку.