П’ятниця , 29.03.2024

ФК “Тернопіль” зазнав рекордної поразки у Миколаєві

На фініші чемпіонату першої ліги ФК “Тернопіль” продовжує колекціонувати поразки.

У матчі 32-го туру тернополяни виступали в гостях проти ФК “Миколаїв” і зазнали розгромної поразки з рахунком 7:1.

Усі питання щодо переможця у цьому протистоянні господарі поля зняли ще в першому таймі, забивши три м’ячі у ворота муніципалів – відзначилися Алексанов (17 хв.) і двічі Берко (28 і 32 хв.).

У другому таймі тернополяни змогли відквитати один м’яч – на 61-ій хвилині Віталій Богданов відквитав один м’яч.

Однак, схоже, це тільки розізлило суперника, адже до фінального свистка тернопільські муніципали ще чотири рази виймали м’яч із сітки своїх воріт.

У миколаївців м’ячі забивали – Батюшин (68 хв.), Бессалов (80 хв.), Морозов (83 хв.) і Рогозинський (85 хв.).

У підсумку 7:1 – розгромна поразка тернополян від команди, яка до речі теж бореться за збереження прописки у першій лізі. Щоправда, після сьогоднішнього поєдинку миколаївці дещо поправили своє становище – набравши 34 очка вони займають 14 місце у турнірній таблиці і на 4 очки віддалилися від зони вильоту.

А тим часом в активі ФК “Тернопіль” усе без змін – лише 14 очок і останнє місце.