Неділя , 27.09.2020

Степан Барна: Перевірка об’єктів, куди вкладаються державні кошти, допомагає попереджувати зловживання

В одному із корпусів Чортківської районної лікарні готуються до реконструкції. Проект на суму майже 2,5 млн грн передбачає встановлення шатрового даху, утеплення горищного поверху, заміну дерев’яних вікон та дверей на енергозберігаючі та низку інших ремонтних робіт.

Оглянули будівлю та поспілкувалися з персоналом і пацієнтами голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова Тернопільської облради Віктор Овчарук під час робочої поїздки у Чортківський район.

Корпус філіалу центральної комунальної районної лікарні в смт. Заводське збудовано у 1978 році. На даний час в приміщенні функціонують ендокринологічний та неврологічний відділи – на 20 ліжкомісць стаціонару кожен. Також розміщено амбулаторію загальної практики сімейної медицини та пункт екстреної меддопомоги.

Те, що будівля пошкоджена і потребує реконструкції видно неозброєним оком (фото – ред.). Тож реконструкція допоможе усунути проблему затікання, унеможливить подальшу руйнацію конструкцій та сприятиме збереженню тепла. Джерелами фінансування даного проекту є кошти Державного фонду регіонального розвитку – 1957, 01 тис. грн та місцевого бюджету – 489,25 тис. грн.

«В останні роки ми маємо безпрецедентну допомогу від Держави – це і кошти Фонду регіонального розвитку, і субвенцій різних видів. Про що це свідчить? Про те, що в державі обернулися обличчям до людей – і Президент, і уряд розуміють потреби жителів не тільки великих міст, а й областей, районів, сіл. Яке наше завдання тут, на місці? Забезпечити співфінансування – тобто власний місцевий внесок; і подбати, щоб усі кошти були використані максимально ефективно. Ось такі виїзди – це систематичний контроль. Оглядаючи об’єкти до початку робіт та в процесі – це можливість попередити зловживання, адже нам потрібен прозорий процес і якісний результат», – зазначив Степан Барна.

Відповідно до технічної документації, проект відповідає вимогам державних будівельних норм щодо теплотехнічних показників та забезпечить: раціональне використання енергетичних ресурсів на обігрів приміщень будинку; нормативні показники санітарно-гігієнічних параметрів мікроклімату приміщень; довговічність огороджувальних конструкцій під час експлуатації будинку.

Слід також зауважити, що під час огляду приміщення голова ОДА виявив, що пацієнти перебувають у палатах, де затікає дах – тому дав доручення негайно перевести людей у палати з відповідними якісними умовами.

 

2 коментарі

  1. Саме головне. щоб пан Барна сам не зловживав, тодi i пiдлегл1 не будуть. Риба гние з голови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*