Четвер , 25.04.2024

ФК “Тернопіль” зіграв прощальний матч у першій лізі

Вчора, 2 червня, ФК “Тернопіль” провів заключний поєдинок чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

Тернополяни грали в гостях проти клубу “Черкаський Дніпро” та поступилися з рахунком 3:0.

Усі три м’ячі муніципали пропустили у другому таймі. На 54-ій хвилині Качур відкрив рахунок, на 67-ій Бушман реалізував пенальті і на 76-ій Сторчоус забив третій м’яч, встановивши остаточний результат матчу.

За весь поєдинок тернополяни спромоглися створити лише два моменти, які з великою натяжкою можна назвати небезпечними.

Таким чином, ФК “Тернопіль” не зміг показати достойний результат навіть у своєму останньому матчі у першій лізі.

У цьому сезоні тернополяни здобули лише 15 очок і посіли останнє місце у турнірній таблиці. Причому, у весняному циклі чемпіонату муніципали здобули лише 4 очки.

Наступного сезону ФК “Тернопіль” виступатиме у другій лізі.