П’ятниця , 29.03.2024

Тернопільська “Нива” стартувала у другій лізі з важкої перемоги (ВІДЕО)

У суботу, 22 липня, відбулися матчі другого туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги.

Тернопільська “Нива” перший тур пропускала, тому вчора для неї був дебютний поєдинок у другій лізі.

“Нива” у Вишнівці приймала команду “Арсенал-Київщина”. Тернопільські футболісти створили ряд небезпечних моментів біля воріт суперника, але відзначитися змогли лише у доданий арбітром час.

На 91-ій хвилині Олександр Апанчук відкрив рахунок, замкнувши головою подачу з кутового. А на 92-ій хвилині Данило Гуральський забив другий м’яч. Підсумок зустрічі – 2:0 на користь тернополян.

Рахунок хоч і доволі переконливий, але слід звернути увагу на те, що “Арсенал-Київщина” зараз перебуває у скрутному фінансовому становищі. До Вишнівця на матч прибуло лише 12 футболістів – 10 польових гравців і два воротарі.

Тож гості були позбавлені можливості проводити заміни і підсіли якраз в останні хвилини, що й позначилося на результаті.

Свій наступний поєдинок в рамках чемпіонату другої ліги тернопільська “Нива” проведе 30 липня проти своїх одноклубників із Вінниці.

Однак ще 26 липня “Нива” вдома, тобто у Вишнівці, зіграє проти івано-франківського “Прикарпаття” в рамках Кубка України.