Неділя , 02.10.2022

У Тернополі, водій нагрішив прямо біля церкви (ФОТО)

Нахабний водій, який приїхав в одну з церков міста, відверто порушував всі правила дорожнього руху.

Фотографію порушника в мережу виставила Yuliya Lukianchuk.

“Той водій, приїхавши до церкви, порушив закони і Божі, і люццькі. Паркування на тротуарі-раз, не витримав дистанцію до пішохідного-два і заблокував в’їзд до подвір’я храму. Словом, нефайно. Маю надію, що так він паркується востаннє”, – написала вона.

 

 

 

 

 

3 коментарі

  1. панi Юлiя, вам скiльки рокiв. що ви так пишете неграмотно? Навiть страшно поруч з такими” европейцями” жити. По-перше, не варто вживати чужеземнi слова. якщо ви украiнка. а не австiячка. чи полька. слово в украiнськiй мовi iснуе “негарно” а не файно, це дикарський дiалект. по друге – нема такого слова люццькi. а людськi. вiд слова “люди”.

  2. Володимир

    Ганю, краще би ти не писала коментар.

  3. пані ганно, чи Ганно. Слово чужоземні пишеться через “о”, а не так як у Вас через “е”.Чому Ви так ненавидите австріячок чи полячок? (якщо не секрет, звичайно). Слово “люццькі” навіть треба “люцькі” вжито абсолютно правильно, від слова “куцьки”, хоча би по тому, як припарковано оте авто. На рахунок слова “файно” і про дикарський діалект – так розмовляв мій Дід і Бабуся і вся моя Родина. Тож наступного разу дуже добре подумайте, що ви, приїжджі тутка сплітаєте, особливо на Людях, бо можуть повиривати Ваші патли і накопати дупу. Дякую за увагу. Бажаю Вам розуму!

Leave a Reply

Your email address will not be published.