Четвер , 28.03.2024

ФК “Тернопіль” на останніх хвилинах матчу пропустив два м’ячі

У неділю, 30 липня, ФК “Тернопіль” провів матч третього туру чемпіонату другої ліги.

Тернополяни вдома приймали чернівецьку “Буковину” і вже в середині першого тайму зуміли відкрити рахунок.

На 28-ій хвилині суддя призначив пенальті у ворота чернівчан, який реалізував Ігор Курило.

Надалі впродовж матчу обидві команди створили вдосталь моментів, аби змінити рахунок зустрічі, однак розв’язка настала лише в останній п’ятихвилинці.

На 86-ій хвилині капітан “Буковини” Сивка прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок.

Після пропущеного м’яча тернополяни кинулися вперед, аби вирвати перемогу, однак вийшло усе навпаки. На 88-ій хвилині чернівчани спіймали господарів поля на контратаці і Шишигін влучним ударом встанови остаточний рахунок матчу – 2:1 на користь “Буковини”.

Інша тернопільська команда “Нива”  свій матч третього туру проведе сьогодні, 31 липня, у Вінниці проти клубу “Нива-В”.