Вівторок , 23.04.2024

11 тернополян не зуміли обіграти 9 вінничан (ВІДЕО)

У понеділок, 31 липня, тернопільська “Нива” провела матч третього туру чемпіонату другої ліги.

Тернополяни виступали в гостях проти вінницького клубу “Нива-В”.

Поєдинок видався доволі емоційним. На 35-ій хвилині тернополяни заробили пенальті, який успішно реалізував Слоневський.

Господарі кинулися відіграватися і вдалося їм це на початку другого тайму – на 54-ій хвилині Катрюк зрівняв рахунок.

На цьому голи закінчилися. Далі футболісти почали заробляти червоні картки.

На 80-ій хвилині вінничанин Борячук був вилучений з поля. Відтак, господарі поля догравали матч у меншості. А на останніх секундах матчу (на 5-ій доданій до основного часу хвилині) у складі вінницького клубу “Нива-В” був вилучений іще один футболіст – червону картку за гру рукою у власному штрафному майданчику отримав Карвацький.

Суддя призначив одинадцятиметровий у ворота вінничан. Однак скористатися цією нагодою, щоб здобути перемогу, тернополяни не змогли. Воротар паривував пенальті.

Тож, незважаючи на пристрасті на футбольному полі, рахунок матчу так і не змінився – 1:1.