Неділя , 24.01.2021

Необхідно зняти блокаду Донбасу в обмін на українську юрисдикцію підприємств, – Рабінович

Нардеп заявив, що Україна повинна якомога швидше вжити заходів по відновленню миру на Донбасі, щоб не втратити його остаточно

Вадим РабіновичНеобхідно якомога швидше скасувати блокаду непідконтрольного Донбасу в обмін на повернення підприємств, які там знаходяться, під українську юрисдикцію.

Про це в програмі «Сьогодні» на ТРК «Україна» заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Я буду ініціювати після канікул в парламенті наступний крок: скасування блокади з нашого боку в обмін на повернення підприємств під українську юрисдикцію. На мій погляд, це той крок, який може зупинити відторгнення Донбасу. У мене є підстави припускати, що на такий крок треба пробувати йти!»- заявив він.

Нардеп заявив, що Україна повинна якомога швидше вжити заходів по відновленню миру на Донбасі, щоб не втратити його остаточно.

«Помилково вважати, що представники якихось країн – Америки або Росії – вирішать наші питання. Мир на Донбасі буксує, це очевидно. Я  взагалі вважаю, що у нас буквально 2-3 місяці, щоб не втратити Донбас остаточно. Нам треба пропонувати якийсь крок, як-то діяти», – переконаний він.

Рабінович також розповів, що саме, на його думку, заважає швидкому відновленню миру на сході країни.

«У нас два внутрішніх фактора, які заважають пошукам миру. Перший – блокада, ми втратили 80 мільярдів і 2,5 % ВВП країни, це просто катастрофа. Другий сформулював в Росії «голос Суркова»: там зрозуміли, що пропозиція «Оппоблока» по «блакитним каскам» – це провал і зрив, все крапка! «Оппоблок» тепер як лижі влітку: ні Москві, ні Києву не потрібен, а нам що – кататися?»- заявив політик.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*