П’ятниця , 22.01.2021

Програма “Хто кому Рабінович” б’є власні рекорди (ВІДЕО)

Програма ведучого народного депутата України і лідера політичної партії “За життя” Вадима Рабіновича від 6 серпня стала кращою за часткою перегляду за всю історію проекту *.

Вадим РабіновичКрім того, “Хто кому Рабінович” продовжує традицію першості серед програм усіх інформаційно-новинних телеканалів за весь тиждень. Випуск став найкращим по аудиторіях 18+ (50+), 18+ і Київ **.

За аудиторією 18+ (50+) частка програми склала 5,42%, рейтинг – 1,71%, що забезпечило телеканалу 7 позицію в загальному топі каналів у слоті “Хто кому Рабінович”. Відзначимо, що даний показник в 4,7 разів перевищує результат найближчого конкурента.

За аудиторією 18+ основні показники склали: частка – 3,71%, рейтинг – 1,11%. По Києву випуск програми пройшов з результатом частки – 6,04% ** і рейтингу – 1,37% **, у а киян старше 18 років: частка – 5,49% і рейтинг – 1,41%.

У самому рейтинговому випуску за всю історію проекту Вадим Рабінович коментував закон, підписаний американським президентом про нові санкції США проти Росії, які головним чином демонструють обмеження у фінансовій та енергетичній сферах.

Також ведучий висловлював свою позицію щодо інформації, опублікованої в The Wall Street Journal і USA Today, про план Пентагону і Держдепартаменту США надання Україні летальних озброєнь; щодо подальшої долі державного Межигір’я.

Глядацькі питання, на які відповідав Вадим Рабінович, в цей раз стосувалися закону про продаж сільськогосподарських земель, фінансової допомоги МВФ і того, як вона розподіляється в Україні.

Програма “Хто кому Рабинович” виходить в ефірі телеканалу “112 Україна” щонеділі о 20:00.

ДОВІДКА:

* – Аудиторія старше 18 років, що проживає в містах з населенням понад 50 000;

** – Аудиторія, яка проживає в Києві;

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “112 Україна”. Дані за 06.08.2017 Overnight, надані за показниками rat%, shr%. Детальніше за показниками дивіться в глосарії ІТК.

Випуск програми “Хто кому Рабинович”, що вийшла в ефір 6 липня 2017 року:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*