Четвер , 28.03.2024

ФК “Тернопіль” у другій лізі наближається до антирекорду

У суботу, 5 серпня, у матчі 4-го туру чемпіонату другої ліги ФК “Тернопіль” в гостях протистояв волочиському “Агробізнесу”.

Уже на старті поєдинку футболісти з Хмельниччини повели в рахунку – на 7-ій хвилині Віталій Груша вразив ворота тернополян, прицільно пробивши з лінії штрафного майданчику.

Підопічні Петра Бадла ще в першому таймі змогли відігратися. Тернополянин Роман Кухарський був точним на добивання і на 28-ій хвилині з близької відстані поцілив у ворота суперника.

У середині другого тайму футболісти з Волочиська забили переможний гол. На 72-ій хвилині Андрій Скакун отримав хорошу передачу і вправно відправив м’яч у ворота тернополян.

2:1 – ФК “Тернопіль” поступається дебютанту другої ліги, який, до речі, дуже вдало стартував у професійному футболі, здобувши чотири перемоги у чотирьох матчах.

Натомість  у тернопільських муніципалів ситуація зовсім плачевна. Команда провела поки що три поєдинки і в усіх трьох зазнала поразки.