Четвер , 28.03.2024

“Зоря” і “Динамо” здобули вольові перемоги у Лізі Європи (ВІДЕО)

Два українські клуби вчора ввечері успішно виступили у другому турі групового етапу Ліги Європи.

Луганська “Зоря” у гостях сенсаційно обіграла іспанський “Атлетік” із Більбао.

Луганчани витримали стартовий натиск господарів поля, ближче до середини тайму вирівняли гру, а на 26-ій хвилині Харатін відкрив рахунок.

Гравець “Зорі” виграв верхову боротьбу і головою відправив м’яч у кут воріт суперника.

Іспанці намагалися відігратися, створити вдосталь гострих моментів, однак луганчани надійно зіграли в обороні. Головним героєм матчу став воротар “Зорі” Лунін, який кілька разів рятував свою команду.

Відтак, рахунок зустрічі 1:0 і це перша перемога “Зорі” у групових етапах Ліги Європи та ще й над таким грізним суперником.

Приємно порадували своїх прихильників і київські динамівці.

Для підопічних Хацкевича гостьовий поєдинок проти сербського “Партизана” розпочався вкрай невдало. Динамівці після першого тайму програвали з рахунком 2:0.

У сербів відзначилися Ожегович (34 хв.) і Тавамба (42 хв.).

Але у другому таймі кияни проявили характер і зуміли забити три м’ячі у ворота суперника.

У складі “Динамо” відзначилися Жуніор Мораєс (54 хв, пен, 84 хв.) і Буяльсьский (68 хв.).

Таким чином, матч завершився з рахунком 3:2 на користь “Динамо”.

Після двох турів групового етапу в активі луганської “Зорі”  3 очки і з таким доробком команда посідає друге місце у групі J.

У київського “Динамо” поки що максимальний результат – 6 очок після двох зіграних поєдинків і перше місце у групі В.