вівторок , 20.11.2018

Рабінович: “Дельта Банк” і “Артем банк” розпочинають повертати гроші, відібрані у вкладників – влада нас боїться!

Акція під Національним банком України принесла перші результати: вже завтра «Дельта Банк» та «Артем-банк» почнуть виплати відібраних у вкладників грошей

Вадим РабіновичПро це заявив народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на мирному мітингу під Нацбанком, де тисячі ошуканих вкладників, громадських активістів, прихильників партії «За життя» вимагають відставки Валерії Гонтаревої з поста глави НБУ і залучення її, заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової і «всієї банди, що сидить в НБУ», до кримінальної відповідальності за розвал банківської та фінансової системи України.

«Уже з завтрашнього дня починається виплата вкладникам «Дельта Банку» і «Артем-банку» того, що у них вкрала ця влада. Мабуть, це та подачка, яку хочуть кинути ошуканим вкладникам для того, щоб вони замовкли. Насправді ж ніхто не повинен на цьому заспокоюватись – всі гроші, відібрані у вкладників, повинні бути повернуті! І це повинні зробити Національний банк України і Фонд гарантування вкладів», – заявив політик.

Лідер партії «За життя» привітав всіх вкладників «Дельта Банку» і «Артем-банку» з маленькою перемогою – початком процесу повернення їм грошей.

«Це свідчить про те, що влада боїться народу. Сьогодні ми це побачили і ще раз переконалися в тому, що необхідно продовжувати стояти, необхідно розмовляти з владою і дуже жорстко! Сьогоднішня маленька перемога обов’язково виллється у велику – ми обов’язково переможемо!»- упевнений парламентарій.

Також Вадим Рабінович нагадав три головні вимоги протестувальників: відставка Гонтаревої з посади голови НБУ; недопущення призначення Рожкової на пост глави Нацбанку, щоб не тривала політика вбивства національної валюти; виплата грошей всім постраждалим вкладникам.

2 коментарів

  1. В Дельта банке очень долго возился со своим депозитом, но слава богу забрал в полном обьеме. никогда не думал, что Дельту прикроют, хороший был банк, но к сожалению судьба у него такая. Кстати, решая свои вопросы по депозиту, сотрудник Дельта банка на Контрактовой площади подсказал портал – где сами сотрудники Дельта банка отвечают на вопросы клиентов. Мне очень помогло, при возврате своего вклада

  2. Также рекомендую Вам обращаться в отделение Дельта банка – Киевское отделение № 3 проспект Воздухофлотский, 58 0445943530 – там руководитель Наталия, которая сможет Вам помочь

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates