П’ятниця , 29.03.2024

Тернопільська “Нива” зганьбилася у Житомирі

У суботу, 9 вересня, відбулися матчі 11 туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги.

Тернопільська “Нива” виступала в гостях проти одного з аутсайдерів групи А – житомирського “Полісся”.

Тернополяни досить жваво розпочали поєдинок, створили у стартових хвилинах кілька гольових моментів.

Однак господарі поля доволі швидко вирівняли гру, а згодом і повели її за своїм сценарієм.

На 31-ій хвилині суддя матчу Людмила Тельбух призначила пенальті у ворота “Ниви”.

Віктор Коровіков з 11-метрової позначки відкрив рахунок. А на 59-ій хвилині Коровіков оформив дубль, відправивши головою м’яч у ворота тернополян після подачі зі штрафного.

А ще за чотири хвилини Коломієць забив третій м’яч у ворота “Ниви”.

До завершення поєдинку тернополяни намагалися атакувати, але забити бодай гол престижу не вдалося. У підсумку 3:0 – перша розгромна поразка “Ниви” у цьому сезоні.

Незважаючи на результат вчорашнього поєдинку, тернопільська команда у доробку якої 15 очок, залишається на третьому місці у турнірній таблиці.