Субота , 20.04.2024

Збірна Україна перемогла Туреччину і вийшла на перше місце у групі (ВІДЕО)

У суботу, 2 вересня, збірна України провела черговий матч в рамках відбірного циклу Чемпіонату світу з футболу 2018.

Україна - ТуреччинаПідопічні Андрія Шевченка у Харкові приймали збірну Туреччини.

Українці дуже активно розпочали поєдинок і уже на початку першого тайму створили кілька небезпечних моментів, один з яких таки вдалося реалізувати.

На 18-ій хвилині після хорошої багатоходової комбінації Андрій Ярмоленко відкрив рахунок. А під кінець першого тайму новачок дортмундської “Боруссії” оформив дубль.

На 42-ій хвилині Коноплянка віддав передачу на Ярмоленка, а той обманним фінтом прибрав двох захисників і відправив другий м’яч у сітку воріт суперника.

Після перерви команда Туреччини намагалися переламати перебіг поєдинку, однак підопічні Андрія Шевченка досить впевнено довели матч до переможного рахунку – 2:0.

Після цієї вкрай важливої перемоги збірна України набрала 14 очок і перемістилася на перше місце у групі І. Адже вчора Фінляндія перемогла Ісландію з рахунком 1:0, а матч Хорватія–Косово зупинили через сильну зливу.

Свій наступний поєдинок збірна України проведе у вівторок, 5 вересня, в гостях проти команди Ісландії.