П’ятниця , 29.03.2024

Тернопільська “Нива” перемогла “Полісся” і закріпилася на третьому місці (ВІДЕО)

У суботу, 30 вересня, тернопільська “Нива” провела матч 14-го туру чемпіонату другої ліги.

Тернополяни зіграли у Коростені проти житомирського “Полісся” і перемогли з рахунком 2:0.

Причому долю поєдинку було вирішено ще у другому таймі. На 7-ій хвилині тернополянин Богдан Слоневський відкрив рахунок.

Господарі поля після пропущеного м’яча усіма силами кинулися в атаку, аби відігратися. Гравці “Полісся” створили кілька по-справжньому небезпечних моментів біля воріт “Ниви”, але помилка в обороні дуже дорого їм коштувала.

Тернополяни впіймали суперника на контратаці і на 20-ій хвилині Литовченко подвоїв рахунок.

У другому таймі темп гри дещо знизився. Тож “Нива” доволі впевнено довела матч до переможного результату.

2:0 – гостьова перемога “Ниви”, після якої тернопільська команда набрала 22 очка і закріпилася на третій позиції у турнірній таблиці. ФК “Львів”, який посідає четверту сходину, відстає від тернополян уже на 6 очок.

А лідирують у групі “А” волочиський “Агробізнес” та івано-франківське “Прикарпаття”, які набрали відповідно 33 і 31 очко.

Свій наступний поєдинок “Нива” проведе 7 жовтня проти “Прикарпаття”. Матч відбудеться у Вишнівці.