Четвер , 18.04.2024

Тернопільський студент «ходить» у золотих кросівках (ФОТО)

Переможець спортивних змагань отримав у подарунок незвичний подарунок. Він став володарем золотих кросівок.

Нагороди отримали й інші учасники змагання.

24 жовтня з ініціативи колективу кафедри фізичної культури та спорту й студентського активу Тернопільського національного економічного університету відбулася спортивна акція «Сходинками спортивного успіху».

Метою змагання було якнайвище піднятися центральними сходами ТНЕУ, жонглюючи футбольним м’ячем. Кому вдалося, той і є переможцем! Основна умова – жонглювати, не торкаючись м’яча руками.   Бажання позмагатися виявили студенти та викладачі. Цікаво, що серед них були не лише спортсмени, а й любителі такого виду спорту як футбол.   На «сходинках спортивного успіху» призові місця вибороли: І місце – Довгалюк Андрій, студент факультету фінансів, який подолав 34 сходинки; ІІ місце – Свінін В’ячеслав, студент Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, 31 сходинка; ІІІ місце – Гром’як Юрій, студент факультету аграрної економіки та менеджменту, 24 сходинки.

Переможці отримали кубки та призи з символікою Тернопільського національного економічного університету.   Спеціальну нагороду виборола Яруш Світлана, студентка факультету комп’ютерних інформаційних технологій, адже стала єдиною дівчиною, яка взяла участь у змаганнях, пише “ДОБА” .