П’ятниця , 09.12.2022

Американський саксофоніст-легенда виступить на фестивалі JazzBez у Тернополі

На цьогорічний тернопільський JazzBez приїде багато знаменитих джазових виконавців з Польщі, Данії, Америки, України та Німеччини.

Мабуть, найочікуванішим джазменом для справжніх поціновувачів джазу стане Марк Тернер – один з найвидатніших  американських саксофоністів сучасного покоління. Він виступатиме 3 грудня у Драмтеатрі.

У попередні дні – 1 та 2 грудня у Тернопіль приїде «GADT / CHOJNACKI / GRADZIUK Projekt» (POL), «Adam Jarzmik Quintet» (POL), «Michał Martyniuk Trio feat. Jakub Skowronski» (POL)  та «Debbie Cameron Project» (DK – UA – PL – СА)»

Отож, 3 грудня виступатимуть:

  • «Jochen Rueckert Quartet feat. Mark Turner» (USA – DEU) Німецький барабанщик Йохен Руекерт творитиме на фестивалі  Jazz Bez  музику вільних спільно з гітаристом Майком  Морено, контрабасистом Джосефом Мартіном та легендарним саксофоністом Марком Тернером. Марк Тернер вважається одним із найбільш видатних американських саксофоністів сучасного покоління

  • «Mark Tokar Group» ( UKR-POL-USA) Марк Токар — контрабасист світового рівня, один з найяскравіших представників української джазової сцени. Був учасником міжнародного проекту Кена Вандермарка «Resonance».

Квитки вже можна купити в касі Драмтеатру, у ЦУМі (1-й пов. Відділ Konica) та на сайті https://www.concert.ua/ua/events/jazzbez

One comment

  1. Васька Пряник

    ***из примочки***

Leave a Reply

Your email address will not be published.