середа , 24.10.2018

Як і коли змінюється маршрут тролейбуса №7, який їде в промзону

7-й маршрут не є постійним і, щоб він взагалі курсував, на нього в потрібні години перекидають тролейбуси з інших маршрутів.

– Який графік і маршрут у 7-ого тролейбусу? Останнім часом він раз приїжджає, раз ні, – скаржиться тернополянка Світлана. – Людям зручно ним добиратись на роботу на промзону,. А якщо його немає, то людям, наприклад, з “БАМу” доводиться виходити на зупинці “Текстильник” і звідти йти пішки в сторону “Епіцентру” та інших підприємств, які там розташовані.

У прес-службі КП “Тернопільелектротранс” кажуть, що тролейбусний маршрут №7 не є постійним, це спецрейс до будмаркету “Епіцентр”. Маршрут тролейбуса може змінюватись.

Розклад тролейбусних спецрейсів до будемаркету по 7 маршруту розписаний у табличці нижче.

– Мова йде про маршрут №7. Він діє лише в голини-пік, – коментує радник міського голови Антон Марчевський. – Цей маршрут не має закріплених тролейбусів, а тому на нього в потрібні години перекидають тролейбуси з інших маршрутів. Тобто на маршрут №7 перекидають тролейбуси з маршрутів №4, 5 і 9. Це все через нестачу рухомого складу в депо. У таблиці є позначки, наприклад, 4/1: перша цифра – 4 – номер маршруту, друга цифра – 1 – номер випуску на даному маршруті. Тобто на маршруті №4 працює три тролейбуси, кожен з яких має порядковий номер випуску.

Маршрут тролейбуса проходить через зупинки: вул. Л.Українки, вул. Манастирського, вул. Коновальця, б-р Д.Галицького, пр. С.Бандери, пр. Злуки, Новий ринок, вул. Чалдаєва, маг. «Універсам», маг. «Текстильник», Фармфабрика, База сільгосптехніки, будмаркет «Епіцентр», База сільгосптехніки, Фармфабрика, маг. «Текстильник», маг. «Універсам», вул. Чалдаєва, Новий ринок, пр. Злуки, пр. С.Бандери, вул. Л.Українки.

Джерело: “20 хвилин”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates