Середа , 24.04.2024

“Шахтар” переміг “Манчестер Сіті” і вийшов у весняну стадію Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

У середу, 6 грудня, донецький “Шахтар” провів свій заключний поєдинок у груповому етапі Ліги Чемпіонів.

Гірники у Харкові приймали лідера групи F – англійський “Манчестер Сіті”.

Уже з перших хвилин матчу “Шахтар” заволодів ініціативою, раз за разом організовуючи гострі атаки біля воріт суперника.

І результат не забарився. На 26-ій хвилині Бернард майстерним ударом з кута штрафного майданчика запустив м’яч дугою у ворота суперника – 1:0.

А вже за кілька хвилин гірники подвоїли рахунок. На 32-ій хвилині Ісмаілі  отримав чудову передачу від партнерів, обіграв воротаря, який вийшов на перехоплення за межі штрафного майданчика, і після цього влучно пробив уже в порожні ворота – 2:0.

Далі гра тривала відповідно до результату поєдинку. У другому таймі англійці перехопили ініціативу, більше часу проводили в атаці, але небезпечних моментів їм вдалося створити не так багато.

Лише на 92-ій хвилині вони змогли відквитати один м’яч. Бутко у власному штрафному майданчику збив Жезуса. Суддя призначив пенальті, яке успішно реалізував Агуеро.

2:1 – домашня перемога “Шахтаря” і вихід у весняну стадію Ліги Чемпіонів.

В іншому матчі групи F голландський “Фейєнорд” вдома переміг італійський “Наполі” з рахунком 2:1.

Турнірне становище у групі F виглядає таким чином:
“Манчестер Сіті” – 15 очок, “Шахтар” – 12, “Наполі” – 6, “Фейєнорд” – 3.

“Манчестер Сіті” і “Шахтар” виходять у плей-оф Ліги Чемпіонів, а “Наполі” зіграє навесні у Лізі Європи.