Середа , 24.04.2024

Тернополянин здобув “золото” чемпіонату Європи з біатлону у змішаній естафеті

Українська збірна стала чемпіоном Європи у змішаній естафеті. Саме таким блискучим фіналом 28 січня, завершились ці змагання, які проходили в iталійському Рiднау.

У складі нашої команди виступали відразу троє майбутніх олімпійців, однак, щоб підтвердити лідерський статус, їм довелося докласти немало зусиль, – наголошує  Федерація біатлону України.

Проте, Ірина Варвинець, Юлія Журавок, Артем Прима та Дмитро Підручний зробили все, щоб вибороти «золото».

В результаті, Україна вийшла на друге загальнокомандне місце за підсумками змагань, здобувши дві золотих і одну срібну нагороди. Наступними стартами для Дмитра Підручного та тернопільських біатлоністок Анастасії Меркушиної і Олени Підгрушної стануть перегони на снігових трасах «Білої» Олімпіади-2018 у Південній Кореї.

Додамо, що Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина нещодавно здобули звання лауреатів програми “Герої спортивного року Тернопільщини 2017” в номінаціях “Кращий спорстмен року” та “Краща спорстменка року”.