Вівторок , 26.01.2021

У Тернополі на дорогах встановлять відеокамери

Нагадаємо, з початку 2018-го року у населених пунктах обмежено швидкість руху транспортних засобів від шістдесяти до п’ятдесяти кілометрів за годину. Однак поки що немає необхідної системи для фіксації швидкості руху. Камери на автошляхах планують встановити навесні.

Система відеоспостереження на автошляхах працює у багатьох обласних центрах України. У Тернополі необхідних технічних засобів поки немає.

«Будуть встановлені камери. Думаю, це відбудеться десь у другому кварталі цього року. У багатьох великих містах України система вже працює. Камери насамперед будуть встановленими там, де є велика завантаженість, а відтак – велика кількість дорожньо-транспортних пригод. Камери будуть фіксувати рух, і сподіваємося, це сприятиме зменшенню порушень. Повідомлення про штрафи будуть надходити власникам автомобілів», – розповідає начальник патрульної поліції області Богдан Шевчук.

Повідомлення про порушення отримуватимуть власники автівок. Там буде вказано і розмір штрафу, який необхідно сплатити за порушення.

«Повідомлення про порушення буде приходити власникам автомобілів, незалежно від того, хто був за кермом. Власник автомобіля може звернутися до патрульної поліції, що він не керував транспортним засобом, а керував інший водій. Потім це буде з’ясовуватися», – додає Богдан Шевчук.

До слова, штраф за перевищення максимально дозволеної швидкості сягає 3400 гривень, пише “ЗЗ”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*