Понеділок , 30.11.2020

Винуватцеві аварії, у якій загинув Тарас Козира, суд дав три роки

Винуватцеві аварії, у якій загинув начальник відділу агропромислового розвитку Бучацької райдержадміністрації Тарас Козира, суд дав три роки тюрми та позбивив на стільки ж часу права керування.

Про це йдеться у вироку Бучацького районного суду від 24 липня 2017 року.

Смертельна ДТП трапилась, нагадаємо, 2 вересня 2017 року о 20.45 у селі Підзамочок Бучацького району. Водій«МЕRСЕDES-Веnz 310» виїхав на зустрічну смугу та врізався у FІАТ Тіро під кермуванням Тараса Козири. Поштовх був такої сили, що легківку потужно зім’яло.

Окрім того, її кинуло об огорожу одного із будинків на вулиці. Внаслідок отриманих травм водій FІАТ помер у швидкій дорогою до райлікарні. Травмувались також і пасажири легківки — дружина та мати водія. Перша отримала незначні травми, друга ж – потрапила до реанімації. Водій-винуватець з місця аварії втік, а потім, через кілька годин, прийшов з повинною у поліцію.

Як випливає із матеріалів суду, водій «МЕRСЕDES-Веnz 310» – уродженець села Озерна Зборівського району, директор бучацького стадіону “Колос” Ярослав Козюпа. На момент вчинення аварії чоловік був п’яним. У судовому засіданні він свою вину повністю визнав, у вчиненому розкаявся та просив суд суворо його не карати. Потерпілі ж — рідні загиблого водія — просили застосувати для винуватця покарання у виді позбавлення волі.

Врешті, суд визнав винуватим водія «МЕRСЕDES-Веnz 310» у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 286 КК України та дав три роки тюрми. Також позбавав на стільки ж часу права керувати транспортними засобами. Ще суд сказав стягнувати з водія майже 8 тисяч витрат за проведення експертиз у справі.

Наразі вирок законної сили не набрав. Апеляція може бути подана протягом 30 днів з дня його проголошення.

Ольга КРАВЕЦЬ

Читайте також:
В аварії на Тернопільщині загинув чиновник районної адміністрації

One comment

  1. З рішення суду можна зробити висновок, що людське життя нічого не вартує. За знущання над тваринами дають більше, а тут вбили молоду людину і три роки…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*