Субота , 26.09.2020

За 1000 гривень хабара житель Тернопільщини отримав 4,5 роки тюрми

На Тернопільщині чоловік, який недавно вийшов з тюрми і запропонував поліцейському 1000 грн, засуджений до 4 років 6 місяців позбавлення волі

Прокуратурою Тернопільської області здійснювалось процесуальне керівництво і підтримано державне обвинувачення в суді стосовно жителя смт. Підволочиськ Тернопільської області, який у листопаді 2017 року запропонував 1000 грн неправомірної вигоди начальнику відділу поліції.

Обвинувачем доведено у суді, що у листопаді 2017 року житель Підволочиська, звільнений умовно-достроково з місць позбавлення волі, розуміючи, що знаходиться під адміністративним наглядом, запропонував начальнику Підволочиського відділу ВП ГУНП в області неправомірну вигоду в розмірі 1000 грн. за нескладання адмінпротоколу стосовно нього. Чоловік погрожував людям та нецензурно висловлювався у громадському місці.

Стосовно колишнього в’язня правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст. 369 КК України ( пропозиція службовій особі, що займає відповідальне становище, надати їй неправомірну вигоду за вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, дії з використанням службового становища).

Суд погодився із позицією прокурора і визнав особу винною у інкримінованому злочині та призначив покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Вирок набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*