понеділок , 25.03.2019

Тернопільські військові долучилися до допомоги батькові і дитині, які постраждали від вибуху

У Тернополі через витік побутового газу і потужний вибух, який пролунав у квартирі на 8-му поверсі мало не загинула сім’я. Чимало збитків наробило лихо у під’їзді.

Знищене майно, повибивані шибки, обгорілі приміщення, але у перші хвилини найголовнішим було врятувати життя та здоров’я людей. Рятувальники, які виїхали на місце події приклали чимало зусиль по наданню невідкладної допомоги, хоча ушкодження, які отримали в квартирі люди потребують не одного дня лікування.

В 7-річного Максимка і його тата Романа – близько 30% опіків тіла, деякі з них – глибокі. Пролунав телефонний дзвінок до одного з військових. Волонтери терміново просили розшукати донорів. Повідомивши про це у частині – вісім військовослужбовців одразу вирушили в обласний центр служби крові, щоби здати кров.

З кожним днем стан Максимка і його тата покращується, волонтерам і журналістам вдалося зібрати чималу суму коштів на лікування, знайти достатню кількість донорів. Військовослужбовцям, котрі відгукнулись на допомогу сьогодні висловлюють велике спасибі. Мабуть вони усвідомлюючи найвищу цінність людського життя впевнено знають, що чужої біди не буває, повідомляє 44 окрема артилерійська бригада.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates