вівторок , 19.03.2019

Житель Тернопільщини прийшов у поліцію і вкрав у правоохоронця форму та гаманець

На Борщівщині чоловік вкрав у працівника поліції охорони кітель від форми та гаманець з 25 гривнями. Як результат — тепер чотири місяці чоловік проведе під арештом.

Про це йдеться у вироку Борщівського районного суду. Як випливає із матеріалів справи, випадок трапився 28 травня 2018 року.

Тоді Василь К., перебуваючи у приміщенні Управління поліції охорони в Тернопільській області із дислокацією в Борщеві, викрав кітель від форменого одягу чорного кольору із розпізнавальними знаками «поліція охорони» вартістю 283,33 грн, в якому знаходився гаманець коричневого кольору вартістю 143,83 грн, із грошовими коштами в сумі 25 грн.

У суді обвинувачений свою вину визнав та розповів, що кітель та гаманець він викинув, а привласнив лише 25 грн. Однак це у підсумку, зважаючи на дві існуючі судимості за крадіжки, не допомогло.

Суд його визнав винуватим у вчиненні правопорушення за ч.2 ст. 185 КК “Крадіжка” і призначив покарання у вигляді чотирьох місяців арешту. Також сказав стягнути з нього 1859 грн в дохід держави за проведення експертиз.

Наразі вирок законної сили не набрав.

Ольга КРАВЕЦЬ

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates