понеділок , 26.08.2019

Голосистих тернополян запрошують на «Караоке без кордонів Live»

У Тернополі стартує другий сезон Всеукраїнського пісенного конкурсу «Караоке без кордонів Live». Участь у ньому можуть взяти усі, хто відчуває в собі потенціал, прагне виступати на великих сценах та реалізувати себе як артиста.

Організатори повідомляють, що часу на підготовку ще достатньо, а отзареєструватися потрібно вже зараз. Сам же 5-ий етап музичного конкурсу пройде 21 вересня у тернопільському РК «Максим».

— Учасники будуть поділені на дві категорії: діти та дорослі. Тож спробувати свої сили можуть охочі без будь-яких вікових обмежень. І не лише з нашого міста чи області, але й будь-якого куточку України — тут усі рівні. Кращі з них за рішенням журі пройдуть у фінал, де й визначиться головний переможець, на якого чекає чудовий подарунок, — інформують ініціатори конкурсу «Караоке без кордонів Live».

Відбірковий етап проходить в 2 тури: у першому турі конкурсу кожен з 20 учасників (10 дітей та 10 дорослих) співає пісню за власним бажанням. Після чого журі обирає трьох фіналістів у кожній категорії. В другому турі фіналісти виконують пісню «наосліп». Методом жеребкування конкурсанти обирають пісню і виконують її після невеликої підготовки. Он-лайн голосування проходить на сайті проекту, де викладаються записи виступів конкурсантів. Переможці відбіркових етапів та он-лайн голосування проходять у суперфінал «Караоке Без Кордонів Live» .

Детальна інформація за номером: 0984616662.

Джерело: “Тернополяни”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates