неділя , 25.08.2019

Депутат сільської ради придбав автомобіль “Пежо” і забув його задекларувати

Штраф у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян повинен сплатити депутат Шманьківської сільської ради.

Працівниками УЗЕ в Тернопільській області ДЗЕ НП України за погодженням з прокуратурою області складено протокол про вчинення депутатом Шманьківської сільської ради Чортківського району правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, депутат місцевої ради після придбання ним транспортного засобу вартість якого перевищила 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб – автомобіля «Пежо» не повідомив у встановленому законом порядку та строк Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані.

Депутат Базаринської сільської ради Збаразького району несвоєчасно, без поважних причин не подав е-декларацію за 2017 рік.

За результатами розгляду судом протоколів за порушення вимог фінансового контролю вказаних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу.

За недеклароване авто депутат сплатить 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за неподання щорічної е-декларації – 50, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області .

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates