Понеділок , 01.03.2021

У жителів Тернопільщини знайшли гранати РГД-5 та Ф-1

Два вибухові пристрої та зброю вилучили у мешканців області працівники поліції  за минулу добу у рамках профілактичних заходів.

Предмет, ззовні схожий на гранату РГД-5 працівники поліції у мешканця Лановецького району.  Поліцейські отримали оперативну інформацію, що він може зберігати небезпечні предмети. Правоохоронці знайшли у чоловіка вибуховий пристрій та запал, який направили на експертизу до Тернопільського наукового дослідного експертно-криміналістичного центру. Відомості про подію внесено до ЄРДР згідно статті 263 ККУ.

Ще один небезпечний предмет поліцейські виявили у жителя райцентр Гусятин. Працівники поліції задокументували вилучення з незаконного обігу предмету схожого на гранату Ф-1 та та направили вибухонебезпечний пристрій експертам.

Аби уникнути неприємностей з законом, добровільно здали зброю поліцейським місцевого відділу поліції двоє жителів Чорткова. Арсенал вилученої зброї та  боєприпасів  поповнили 2 пістолети 12 набоїв та дві рушниці.

Нагадаємо, оперативно-профілактичні відпрацювання спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу  зброї та вибухівки триватимуть до кінця вересня.

Громадяни, які добровільно здають небезпечні предмети, звільняються від кримінальної відповідальності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*