Понеділок , 01.03.2021

У Підгаєцькому районі 5 депутатів та сільський голова попалися на корупції

За принципової позиції Теребовлянської місцевої прокуратури п’ять депутатів та голову однієї із сільських рад Підгаєцького району визнано винними у вчинені адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Встановлено, що депутати та сільський голова однієї із сільських рад Підгаєцького району, будучи суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, без поважних причин, подали на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік після встановленого строку їх подання.

Цим вони вчинили адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Відповідальність за вказані незаконні дії передбачена ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Підгаєцьким районним судом 6 осіб визнано винними у вчинені адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на кожного адміністративне стягнення в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*