Четвер , 25.04.2024

Збірна України з мінімальним рахунком перемогла Словаччину у Лізі Націй (ВІДЕО)

Сьогодні, 9 вересня, національна збірна України з футболу провела свій другий поєдинок у Лізі Націй.

Підопічні Андрія Шевченка приймали у Львові команду Словаччини.

Матч відбувався при порожніх трибунах через дисциплінарне покарання УЄФА ще від 2015 року.

Тож розраховувати на підтримку вболівальників збірна України не могла і відповідно такий поєдинок виявився доволі млявим.

Наша команда намагалася атакувати у першому таймі, але по справжньому небезпечних моментів майже не було. Українці старалися пробити ворота суперника здебільшого дальніми ударами.

У другому таймі гра відбувалася за аналогічним сценарієм.

Щоправда, словаки уже почали вдаватися до контратак і створили кілька небезпечних моментів біля воріт П’ятова.

Під кінець поєдинку Андрій Шевченко здійснив дві заміни – випустив на поле Циганкова і Зінченка, які не тільки пожвавили гру, але й заробили пенальті.

На 80-ій хвилині Зінченко віддав пас на Циганкова, а того у штрафному майданчику зупинили руками.

Пенальті реалізував Андрій Ярмоленко. 1:0 – і мінімальна, але перемога збірної України.

Таким чином у нашої команди після двох зіграних матчів 6 очок і дуже хороші шанси на здобуття першого місця у групі та підвищення у класі серед європейських збірних.

Детальніше про структуру Ліги Націй читайте ТУТ.