П’ятниця , 29.03.2024

“Шахтар” на останніх хвилинах рятується від поразки у матчі з “Хоффенхаймом” (ВІДЕО)

Сьогодні, 19 вересня, донецький “Шахтар” стартував у груповому турнірі Ліги Чемпіонів сезону 2018/19.

На харківському стадіоні “Металіст” гірники приймали німецький “Хоффенхайм”.

Поєдинок видався доволі складним для українського клубу.

Німці уже на 6-ій хвилині повели в рахунку. Після провалу у центрі оборони Грілліч отримав чудовий пас та перекинув м’яч через П’ятова – 0:1.

Кілька хвилин гравцям “Шахтаря” знадобилося для того, щоб отямитися після такого “сюрпризу”, а ближче до середини тайму вони таки перехопили ініціативу і почали тиснути на ворота суперника.

Успіх прийшов на 27-ій хвилині, коли Ісмаілі забив видовищний гол у ворота “Хоффенхайма” – 1:1.

Втім, іще до перерви німецька команда знову вийшла вперед. На 38-ій хвилині після подачі з кутового Нордвейт відправив м’яч головою у сітку воріт “Шахтаря” – 1:2.

У другому таймі гірники змушені були шукати щастя біля воріт суперника і вдалося їм це лише під завісу поєдинку. На 82-ій хвилині Майкон Барберан потужним дальнім ударом забив другий гол у ворота німецької команди – 2:2.

Впродовж останніх хвилин поєдинку гірники продовжували атакувати, але забити переможний гол так і не спромоглися.

Відтак, 2:2 – бойова нічия у домашньому поєдинку на старті Ліги Чемпіонів. Далі буде не легше, адже попереду матчі з французьким “Ліоном” та фаворитом групи – англійським “Манчестер Сіті”.