Середа , 24.04.2024

Збірна України перемогла Чехію і достроково здобула перше місце у своїй групі (ВІДЕО)

Національна збірна України з футболу достроково здобула перше місце у групі В1 Ліги Націй.

Наша команда у вівторок, 16 жовтня, у Харкові приймала збірну Чехії і перемогла з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі на 43-ій хвилині забив Малиновський, пробивши точно у нижній лівий кут воріт метрів з 18-ти.

У другому таймі підопічні Андрія Шевченка мали достатньо нагод, щоб подвоїти результат і зняти інтригу у матчі. Однак реалізувати небезпечні моменти не вдалося.

У підсумку перемога з мінімальним рахунком збірної України. У трьох матчах наша команда здобула 9 очок і достроково забезпечила собі перше місце у групі В1.

У Чехії за матч до фінішу групового турніру лише 3 очки. І у Словаччини, яка ще має зіграти два матчі, в активі поки що 0 очок.

16 листопада збірна України зіграє заключний поєдинок цього групового турніру в гостях проти Словаччини.

Здобувши перемогу у групі, наша команда підвищиться у класі і через чотири роки гратиме у лізі А Ліги Націй з найсильнішими командами Європи. Окрім цього перемога у групі В1 дозволить нашій команді отримати додатковий шанс для боротьби за путівку на Чемпіонат Європи, якщо не вдасться пробитися на цей турнір через відбіркову групу.