п’ятниця , 26.04.2019

Сільську раду закрили на ключ, а самі шкільним автобусом поїхали на п’янку

Мешканці села Озеряни обурені діями місцевих чиновників та працівників сільської ради, котрі примудрились в робочий час влаштувати пиятику. 

Так, за словами мешканців, які просили на називати їхніх імен, щоб окремі працівники сільської ради не почали мстити, минулої п’ятниці з 12:30 сільська рада була уже закрита, а працівники установи відправилися відзначати день народження бухгалтера на околицю села.

Люди, які не змогли дочекатись працівників, дізнавшись про влаштоване застілля, негайно ж викликали поліцію.

Як стверджують місцеві, ще до прибуття поліцейських, керівництво Озерянської ОТГ втекло, а деякі жінки залишились давати пояснення.

“Десь приблизно в 12.30 весь персонал сільської ради виїхав на п’янку шкільним автобусом, це бухгалтерка ставила могорич, тому що їх попередили, що в сільраді “відмічати” заборонено. Тому вони виїхали на природу, сільраду закрили на ключ. Люди зібралися біля с/ради, а там закрито. Тоді хтось подзвонив на 102 і міліція під’їхала.

Но хтось голову попепедив, то він і заступник поїхали додому, а жінки незнали і їх автобус підвіз до с/ради. В той момент їх зустріли працівники міліції, дихали, дехто відказувався, звонили до голови і заступника, а ті не відповідали. Це всьо відбувалося під час робочого дня, що хотять те роблять. Ну міліція зафіксувала,але що там написали не знаємо, от таке”, – написали обуренні мешканці Озерян.

Також люди шоковані тим, що для власних потреб працівники сільської ради використовують шкільний автобус.

І в приклад наводять ще один випадок, а саме святкування дня народження самого голови Озерянської громади – Василя Урсуляка, коли шкільний автобус спеціально їздив у сусідні Пилатківці, щоб привезти на пиятику його заступника, пише борщівський сайт “Звістка”.

У відділі комунікації поліції Тернопільської області “Тернограду” повідомили, що виклик про п’янку у Борщівському районі був на лінію “102”. На місце події виїхали поліцейські райвідділу.

У сільській раді у цей час перебували дві жінки, причому обидві тверезі. Голова сільської ради відповів, що перебуває за межами району. Подію внесли в журнал єдиного обліку про скоєні злочини та правопорушення. За даним фактом проводиться перевірка.

Один коментар

  1. омлорн

    Тут вже Надала чи Пороха чи путлера немає що звинувачувати.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates