Неділя , 07.03.2021

У п’яти громадах Тернопільщини відбудуться перші вибори (СПИСОК)

У неділю, 23 грудня, у 5 об’єднаних територіальних громадах Тернопільщини відбудуться перші вибори. Ще в одній громаді нашого краю відбудуться додаткові вибори.

Центральна виборча комісія призначила перші та додаткові вибори в низці об’єднаних територіальних громадах на 23 грудня.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні ЦВК в п’ятницю, 12 жовтня.

Загалом комісія призначила перші місцеві вибори у 125 ОТГ (15 міських, 22 селищних, 88 сільських ОТГ).

На Тернопільщині перші місцеві вибори 23 грудня проведуть у 5 ОТГ (2 міських та 3 сільських ОТГ).

Згідно з прийнятою постановою, перші вибори на Тернопільщині відбудуться у Монастириській міській ОТГ, Копичинецькій міській ОТГ, Купчинецькій сільській ОТГ, Білецькій сільській ОТГ та Настасівській сільській ОТГ.

До складу Монастириської міської об’єднаної територіальної громади увійшли місто Монастириська, а також Гончарівська, Горішньослобідська, Дубенківська, Ковалівська, Комарівська і Криницька сільські ради Монастириського району.

До складу Копичинецької міської об’єднаної територіальної громади увійшли місто Копичинці, а також Гадинківська, Майданська, Оришківська, Сухоставська, Тудорівська та Яблунівська сільські ради Гусятинського району.

До складу Купчинецької сільської об’єднаної територіальної громади увійшли Купчинецька, Денисівська, Ішківська та Яструбівська сільські ради Козівського району.

До складу Білецької сільської об’єднаної територіальної громади увійшли Білецька, Великоглибочецька, Івачеводолішнівська, Ігровицька, Плотицька та Чистилівська сільські ради Тернопільського району.

До складу Настасівської сільської об’єднаної територіальної громади увійшли Настасівська та Мар’янівська сільські ради Тернопільського району.

Окрім цього ЦВК призначила додаткові вибори у ряді уже діючих громад. На Тернопільщині додаткові вибори 23 грудня відбудуться в одній громаді – Байковецькій.

Гаї-Шевченківська та Чернелево-Руська сільські ради (Тернопільський район) вирішили приєднатися до Байковецької сільської ОТГ. Відтак, у цих сільських радах обиратимуть депутатів, які представлятимуть дані населені пункти у Байковецькій ОТГ.

Виборчий процес у громадах стартуватиме із 3 листопада.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*