Неділя , 28.02.2021

У Тернополі підвищили тарифи на тепло і гарячу воду

Платити більше доведеться з першого листопада. Як повідомили у «Тернопільміськтеплокомуненерго», тариф на теплову енергію становитиме 1 456,31 грн/Гкал.

«Уникнути підвищення тарифів неможливо. До початку опалювального періоду Уряд не повідомляв, які будуть тарифи на газ. Тому до кінця, рішення про підвищення тарифів на тепло відтягувалося. Відповідно до зростання вартості газу, регулюються тарифи на послуги теплопостачання», – каже директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрій Чумак.

Зросла вартість і гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання доведеться платити 84, 28 грн. за 1 куб. м.; за відсутності рушникосушильників – 78,08 грн. за 1 куб. м.

Нагадаємо, період теплопостачання розпочався у Тернополі з 22-го жовтня. Відсьогодні запустили експлуатацію усіх котелень, їх в місті – 41. Відтак всі оселі тернополян з централізованим теплопостачанням опалюватимуться. У разі відсутності тепла, радять звертатися за гарячою лінією Тернопільської міської ради – 15-80.

Джерело: “ЗЗ”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*