п’ятниця , 14.12.2018

Пошторг розвіює міфи про розіграші грошових призів

По всьому світу щоденно проводиться безліч акцій та розіграшів. Хтось виграє телевізор, хтось поповнення мобільного рахунку, а дехто отримує сотні тисяч готівкою.

На жаль, в нашій країні мало хто вірить у те, що саме він може виграти, аргументуючи це так: «Все куплено, чесних розіграшів не буває, всюди тільки обман». Але чи так все насправді? Ми захотіли з’ясувати це разом з експертами компанії Пошторг.

Компанія Пошторг займається дистанційною торгівлею в Україні вже не перший рік. Продукція, яку поширюють поштою, досить різноманітна, зокрема, це доглядова косметика: гелі для душу, шампуні, бальзами, гелі для вмивання, креми для рук. Дистанційна торгівля через каталоги не втрачає популярності вже багато років.

Чому? Бо всі товари доставляють поштою, навіть у найвіддаленіші куточки України. Через каталоги можна придбати продукцію торгових марок, які рідко зустрічаються в звичайному магазині. Однак, часто люди замовляють товари через каталоги, бо каталожні компанії розігрують солідні грошові призи. Головна умова – бути клієнтом і замовляти товар.

Головною проблемою таких розіграшів є те, що цю сферу ніхто не контролює, тому в ній багато аферистів, які обманюють людей. А потім виникають різноманітні чутки та непорозуміння.

Головне питання, яке турбує всіх учасників: «Навіщо компанії дарують гроші просто так?». Представники Пошторгу пояснили: «Такі розіграші проводяться з однією простою метою – висловити подяку за довіру та вибір постійним клієнтам та розширити базу нових, які теж можуть зацікавитися можливістю отримати приз».

А як бути певним, чи законно це все, де докази того, що переможці – реальні люди?

Перевірити чесність та законність певної компанії, яка займається проведенням такого роду маркетингових акцій доволі просто.

По-перше, необхідно знайти офіційний сайт компанії, яка проводить розіграш, ознайомитися з його наповненням, з тим, наскільки актуальна інформація, подана на сторінках. Якщо компанія чесна, то вона зацікавлена в тому, аби сайт, її обличчя, був «як цукерочка», тобто мав більше 1 сторінки, містив корисну та цікаву, вчасно обновлювану інформацію. У шахраїв на це коштів нема, тому вони створюють сайти-одноденки, де 1-2 сторінки і мінімум інформації. Бачите такий – обходьте такого організатора десятою дорогою.

По-друге, уважно і до самого кінця читайте правила проведення розіграшу та визначення його переможця, аби потім не хапатися руками за голову, втрапивши в халепу через свою ж неуважність.

Якщо компанія діє прозоро, то визначення переможця повинно відбуватися ув присутності незалежної комісії та нотаріуса. Імена та прізвища переможців минулих розіграшів повинні бути у публічному доступі на офіційному сайті організатора, оголошені протягом 60 днів з моменту проведення визначення переможця.

Не забувайте, що чесні розіграші існують, просто вся уважність при виборі організатора лежить на ваших плечах.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates