вівторок , 19.03.2019

Як не натрапити на шахраїв під час пошуку роботи

Під час пошуку роботи потрібно аналізувати вказану у вакансії інформацію. Не варто погоджуватися на першу роботу, яку знайшли чи вам запропонували.

Шахраї-роботодавці у вакансіях не зазначають, чим займається компанія. Також не чітко вказують розмір заробітної плати і графік роботи, за яким доведеться працювати. Експерти радять звертати увагу на основні ознаки ненадійних вакансій, пише hh.ua.

  1. Неконкретна назва посади.
  2. Немає назви компанії, яка шукає співробітників. Замість цього часто пишуть: солідна компанія, фірма, що працює на ринку України 20 років, 10 років успішної роботи.
  3. У вакансії пропонують роботу з неповною зайнятістю чи гнучким графіком. Водночас конкретно не пишуть, як доведеться працювати.
  4. Вакансія не вимагає ні навичок, ні досвіду.
  5. Посадові обов’язки розмиті. Наприклад, доведеться працювати з клієнтами чи підписувати договори.
  6. Привабливі, однак не конкретні формулювання. Йдеться про можливість навчання, кар’єрного зростання чи зарплату, яка постійно зростатиме.
  7. Невідповідність посади стандартним посадовим обов’язкам. Наприклад, потрібен менеджер з продажу, а в обов’язках – підбір персоналу.
  8. Завищена зарплата чи приписка “від…”. Часто пошукачів заохочують ставкою і бонусами від продажів.
  9. Незвичайні примітки. Наприклад, прохання телефонувати після 19.00. Як правило у цей час менеджер не працює в офісі.
  10. Розмиті відповіді на запитання по телефону. Наприклад, чітко не можуть вказати, чим займається компанія. Зазначають, що компанія надає інформаційні чи косметологічні послуги.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates