П’ятниця , 26.02.2021

Відома тернопільська співачка заступилась за власного чоловіка-шахрая

Відома тернопільська співачка і весільна тамада Олена Волович-Буркацька, заступилась за власного чоловіка Юрія Буркацького, якого Національна поліція України оголосила в розшук за шахрайство.

Допис на захист свого чоловіка тернопільська співачка і весільна тамада Олена Волович-Буркацька розмістила на своїй сторінці у Фейсбуці:

Втім офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ України повідомляє про розшук Юрія Буркацького, а інформацію записано в Розшукових обліках МВС:

https://wanted.mvs.gov.ua/searchperson/details/?id=3018326394896791

Як повідомляється на офіційному сайті МВС у розділі Особи, які переховуються від органів влади, Буркацього Юрія Миролавовича звинувачують  у кримінальному правопорушенні за статтею 191.ч5 КК , яке кваліфікується як «Привласнення чи розтрата чужого майна, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою». 

Відомо, що Юрій Буркацький є бізнес-партнерами із раніше вже засудженим за шахрайство – Романом Феликом та Іриною Новомлинською , засновниками фінансової піраміди – Хелікс в Тернополі.

(відео з суду по справі Хелікс)

Сама ж співачка разом із іншими селебріті неодноразово рекламувала і активно закликала тернополян – інвестувати кошти в дану компанію- піраміду. Загалом від злочинних дій шахраїв постраждало близько 2000 вкладників.

Після оголошення поліцією в розшук Юрія Буркацького той залишив межі Тернополя і півтора місяці не з’являється за місцем проживання. Місце його перебування на даний час невідоме.

Джерело: “Овід”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*