четвер , 18.07.2019

Циклон несе на Тернопільщину гидку погоду

Активний циклон з півдня поспішає на Україну, – попереджають метеорологи. Він принесе дощі з мокрим снігом, його налипання та ожеледицю, а також дошкулятиме сильний вітер.


Ускладниться погода в усіх регіонах України, – попереджає синоптик Наталка Діденко. Через вплив активного циклону з південного заходу уже наступної доби в регіоні погодні умови суттєво погіршаються. Проте пік активності циклону передбачають на 11 – 12 грудня.

«За попередніми прогнозами 11 – 12 грудня погода ускладниться. До нас увірветься активний циклон з південного заходу. Отже, варто готуватися до опадів у вигляді мокрого снігу, дощу, а також різких перепадів температурних показників. Місцями спостерігатиметься налипання мокрого снігу, на дорогах утворюватиметься ожеледиця, можливе посилення вітру. Тому якщо ви запланували подорож автомобілем, стежте за метеорологічними уточненнями», – повідомила Наталка Діденко.

Щодо найближчої доби, то на Тернопільщині передбачають незначні заморозки. За прогнозами обласного гідрометеоцентру, переважно обійдеться без опадів, пише “ЗЗ”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates