субота , 21.09.2019

Поліція спіймала студента на крадіжці автомобільних коліс

У Тернополі працівники Патрульної поліції спіймали на гарячому  студента, який який спробував зняти та викрасти автомобільні колеса.

За скоєне чоловік отримав кримінальну справу та потрапив на лаву підсудних.

Сам випадок трапився 2 грудня 2018 року близько четвертої ранку. Фігурант справи – уродженець Волинської області, студент, майбутній медик Микола Г.

Хлопець спокусився на колеса автомобіля «BMW 320» на  іноземній реєстрації, припаркованого поблизу обласної лікарні. Задля цього ще 1 лютого позичив у знайомих домкрат, а вже вночі вирушив за колесами. Праве переднє колесо, вартістю 5 469,80 грн, відкрутив та відкотив за метрів 20, заховав за МАФом.

Коли ж відкручував праве заднє колесо, то був виявлений працівниками Патрульної поліції. Хлопчина намагався втекти, утім не вдалося – поліція його спіймала та затримала, про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайсуду від 2 лютого.

Як пише у документі, обвинувачений вину свою визнав, щиро розкаявся та відмовився від дослідження у суді доказів, зібраних досудовим слідством.

А суд прийшов до висновку про доведеність винуватості обвинуваченого  у вчиненні кримінального правопорушення та кваліфікує його дії за ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 185 КК України, як не закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка). Тож визнав винуватим та присудив 850 грн штрафу.

Ольга КРАВЕЦЬ

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates