субота , 20.07.2019

На Тернопільщині школяр самотужки майструє будиночки для птахів (ФОТО)

Поки школярі під час уроків виглядають у вікно і мріють про теплі дні та ігри на вулиці до заходу сонця, школяр із Чорткова, учень 5-го класу місцевої школи №6, Владислав Стець, спостерігаючи за пташками, міркував над тим, де вони живуть, гріються та виводять потомство.  

Владиславові тільки 11 років, а він вже подумав про те, як би допомогти птахам із житлом. Спеціально для них виготовив два будиночки і написав замітку для Чортків.City про мету своєї роботи:

«Взимку до нас прилітали дві синички. Їм було важко знайти їжу і мама на підвіконня поклала тарілку із зерном, крихтами хліба і шматок сала. Я спостерігав як вони їдять. Тато мені показав, що птахи живуть під стріхою, там ховаються від холоду. Шкода, що в них немає свого будиночка. І де вилупляться їх пташенята?

Деякі птахи скоро повернуться із теплих країв, то житло їм буде потрібне. Тож я вирішив змайструвати будиночок для пташок, а тато обіцяв допомогти. Знайшли колоду з берези і почали роботу. Так захопились, що аж дві годівнички змайстрували. Згодом прикріпимо їх на деревах у Білецькому парку на околиці Чорткова, і будемо чекати їх майбутніх мешканців».

Владислав дотримав слова і згодом розвісив гніздівлі на деревах неподалік від дому, у Білецькому парку.

Радіємо, що Владислав поділився із нами таким досягненням і надіємося, що інші дітки, які мріють про ігри на дитячих майданчиках, візьмуть з нього приклад та будуть також створювати цікаві та корисні речі для інших, в тому числі, й для мешканців природи. А ми скоро завітаємо до гніздівель, щоб подивитися, як там пташкам живеться.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates