Четвер , 20.02.2020

Українець хотів вивезти з Польщі крадене Lamborghini вартістю 10 мільйонів гривень

Українець намагався перетнути польсько-український кордон викраденим у Швейцарії авто преміум-марки Lamborghini Urus

Польські прикордонники у Дорогуську в Люблінському воєводстві запобігли вивезенню з Польщі в Україну автомобіля італійської спортивної преміум-марки Lamborghini Urus приблизною вартістю 1,4 млн злотих (325 тис. євро).

Під час прикордонного контролю виявилося, що авто є у розшуку. Про це повідомляє “Польське радіо” з посиланням на інформацію Прикордонної служби Польщі.

37-річний громадянин України хотів виїхати з Польщі автівкою Lamborghini Urus прикордонним пунктом пропуску Дорогуськ-Ягодин. Під час контролю польські прикордонники з’ясували, що авто 2019 року випуску, приблизна вартість якого складає 1,4 млн злотих (325 тис. євро), розшукують.

«Авто розшукувала швейцарська фірма, яка є його власником. Українець користувався цією автівкою і не мав дозволу на виїзд нею з Європейського Союзу», – сказав речник Надбужанського відділу Прикордонної служби Даріуш Сєніцький.

«Це найдорожчий транспортний засіб, який вдалося повернути співробітниками Прикордонної служби», – додав Сєніцький.

Автівку було вилучено, а водія транспортного засобу допитали як свідка.

Авто Lamborghini Urus є одним із найдорожчих автомобілів типу SUV coupe у світі. Потужність двигуна складає 650 кінських сил, що дозволяє розганятися цьому спорткару від 0 до 100 км/год за 3,6 с. Його максимальна швидкість – понад 305 км/год.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*