Субота , 08.05.2021

CFG/«МРІЯ» інвестує більше 50 млн дол. в оновлення свого технічного парку

У 2019 році на нарощування технічних потужностей об’єднаної компанії CFG/«МРІЯ» спільний інвестор об’єднаного бізнесу SALIC UK Ltd має намір спрямувати більше 50 млн дол.

Днями об’єднана компанія CFG/«МРІЯ» отримала чергову партію нової сільськогосподарської техніки, придбаної у виробничому сезоні-2019.

На додаток до 17-ти одиниць причіпної сільгосптехніки, закупленої на початку березня, агрохолдинг поповнив свій технічний парк 13-тьма 370-сильними і 18-ма 240-сильними тракторами Massey Ferguson, 10-ма самохідними обприскувачами New Holland та іншою ґрунтообробною і спецтехнікою загальною вартістю 8,7 млн дол.

Всього з початку року CFG/«МРІЯ» поповнила свій технічний парк вже 60-ма одиницями нової сільгосптехніки на суму 11 млн дол. і найближчим часом очікує поставки ще 190-та одиниць. Для проведення ефективної збиральної кампанії на найближчі кілька місяців також запланована закупівля комбайнів, навантажувачів і транспортних причепів. Всього в 2019 році  CFG/«МРІЯ» інвестує у свій технічний парк 51 млн дол.

Нагадаємо, в серпні 2018 року «МРІЯ Агрохолдинг» успішно завершив реструктуризацію свого боргу. А вже в листопаді компанія уклала угоду з міжнародним інвестором SALIC UK про продаж своїх активів.

Сьогодні «МРІЯ» продовжує операційну діяльність в Україні спільно із дочірньою компанією свого нового інвестора – Continental Farmers Group (CFG). Земельний банк в обробітку об’єднаної компанії  CFG/«МРІЯ» становить 195 тис. га в Західній Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*