неділя , 25.08.2019

На кордоні з Польщею ажіотаж – черги ось уже четвертий день (ФОТО)

На четвертий день пікового навантаження на пункти пропуску через державний кордон спостерігається поступове зменшення накопичення транспортних засобів перед пунктами пропуску “Краківець”, “Шегині” та “Смільниця”.

Як раніше повідомлялось в ЗМІ, таке накопичення автівок впродовж цих вихідних було пов’язане з значною кількістю охочих перетнути кордон з числа громадян України, які працюють за кордоном. Крім того, через п’ятиденні травневі канікули, значна кількість громадян із сусідньої Польщі відвідувала нашу країну.

На жаль, більшість подорожніх вирішила повертатися за кордон в останні дні канікул, відповідно закоркувавши всі пункти пропуску на українсько-польській ділянці. Якщо в суботу вранці черг на кордоні з Польщею майже не було, то вже до обіду перед пунктом пропуску “Краківець” черга доходила майже до 300 автомобілів, зазначають у прес-службі Мостиського прикордонного загону.

Незважаючи на збільшену кількість прикордонних нарядів, посилення змін та ритмічне оформлення подорожніх, кількість прибуваючих автомобілів тільки наростала. Також пікове навантаження спостерігалось і на пішому переході в Шегинях та традиційно менше завантаженому пункті пропуску “Смільниця”.

Тільки за дві з половиною доби з 4-го по 6-те травня у трьох пунктах пропуску для автомобільного сполучення ділянки відповідальності Мостиського прикордонного загону було оформлено на виїзд з України майже 50 тисяч громадян України та понад 13 тисяч іноземців. Із цього числа 10 тисяч подорожніх було оформлено на пішому переході пункту пропуску “Шегині”.

Також пропущено через кордон до Польщі більше 9 тисяч легкових автомобілів та мікроавтобусів і 450 рейсових та туристичних автобусів. 
Станом на 21.30 понеділка залишалися черги перед пунктом пропуску “Шегині” – близько 150 автомобілів, та 170 автівок очікували перед пунктом пропуску “Краківець”. Перед пунктом пропуску “Смільниця” черга відсутня. 

Прикордонники просять подорожніх з розумінням поставитись до незручностей, викликаних обмеженою пропускною здатністю пунктів пропуску на українсько-польській ділянці кордону та завчасно моніторити Інтернет ресурси Держприкордонслужби України, зокрема сторінку у мережі Фейсбук “Західний Кордон” . 

За інформацією Західного регіонального управління ДПС України, черги перед пунктами пропуску із сусідніми державами станом на вівторок, 7 травня, 12:00
Республіка Польща:
“Устилуг” – 90
“Угринів” – 50
“Рава-Руська” – 90
“Грушів” – 50
“Смільниця” – 0
“Шегині” –0
“Краковець” – 60
Словацька Республіка:
“М.Березний” – 0
“Ужгород” -40
Угорщина:
“Тиса” -50
“Дзвінкове” – 0
“Косино” –10
“Лужанка” -10

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates