п’ятниця , 20.09.2019

На Тернопільщині може поменшати субсидіантів

На Тернопільщині субсидії виплачуватимуть у готівковій формі. Втім, у літній період, порівняно з опалювальним сезоном, субсидіантів може поменшати. Зокрема, знизиться розмір субсидії через відсутність витрат на опалення.

Можуть втратити субсидії жителі краю, які мають заборгованість за комунальні послуги, – кажуть у департаменті соціального захисту населення ОДА. Відтак жителів Тернопільщини просять розраховуватися вчасно.

«Не призначатиметься житлова субсидія, якщо: є прострочена понад місяць заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг (від 340 грн.); якщо громадянин не повернув надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії за попередні періоди її одержання на вимогу структурного підрозділу з питань соцзахисту населення. Водночас, громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному періоді у грошовій безготівковій формі або у грошовій готівковій формі, буде призначено субсидію у готівковій формі».

Нагадаємо, у зимовий період субсидіями на Тернопільщині користувалося майже 119 тисяч домогосподарств. Більшості із них провели автоматичний перерахунок на літній період, пише зз.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates