Вівторок , 10.12.2019

Тернопільські старшокласники матимуть новий предмет про сімейні цінності та правильне виховання дітей (ФОТО)

Вчителі, які хочуть викладати новий предмет у школах, проходили навчання у Тернополі цими вихідними. Автор підручників «Основи сім’ї» Андрій Буковинський, який є експертом  з питань сімейної політики та сімейних відносин, провів курс для учасників. Підручникам надали грифи Міністерства освіти та науки України.

Такий предмет планують ввести як вибірковий курс у 10-11 класах. Підручники включають розділи: «Формування ідентичності», «Біоетика», «Я і ти», «Аспекти виховання», «Світ навколо нас». Курс зачіпає такі теми, як типи виховання, загрози для інституції сім’ї, офіційний та «цивільний» шлюби, пише Терен.

– У підручнику пояснюють усі загрози шлюбу, одною з яких є такий популярний сьогодні «цивільний» шлюб, – розповідає одна з учасниць навчань Любов Волошин. – Також подані типи виховання дітей – неправильні і правильний. Так, всі ми знаємо, що має бути тип авторитетного виховання. Але коли ще раз бачиш наслідки потурання, запущеності, авторитаризму і приклад, як правильно показати авторитет і добитись результатів від дитини, процес стає легшим для батьків.

Учасники отримали сертифікати про проходження навчань для педагогічних працівників за програмою «Основи сім’ї, 10-11 клас».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*